پرونده آذرخش به کمیته انضباطی می رود، در صورت تهدید شدن سند بدهید

به گزارش وبلاگ ویکی، هفته گذشته بود که علی افضل سرمربی تیم فوتسال مس سونگون بعد از بازی با تیم شهروند بود که اظهار داشت خودش و خانواده اش مورد تهدید جانی قرار گرفته اند. این اتفاق پیش از این برای مهدی جاوید هم افتاده بود.

پرونده آذرخش به کمیته انضباطی می رود، در صورت تهدید شدن سند بدهید

آرش جابری سرپرست سازمان لیگ فوتسال در تبادل نظر با وبلاگ ویکی، در این خصوص گفت: هر ادعایی که مطرح می گردد باید با سند باشد. تا الان که هیچ سندی دریافت نکرده ایم.

وی ادامه داد: به هر حال این تهدیدها یا تلفنی است یا پیامکی. اگر تهدیدی بوده است با مدرک به سازمان لیگ بگویند تا ما هم آنرا به کمیته اخلاق و مراجع قضایی گزارش بدهیم.

سرپرست سازمان لیگ فوتسال در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به انصراف تیم آذرخش از بازی با فرش آرا، تاکید نمود: پیش از بازی در فضای مجازی دیدم که تیم آذرخش انصراف داده است ولی در تماس با داور و ناظر مسابقه خواستم پیگیر باشند. حتی داوران تا ساعت 17:15 در سالن ماندند (ساعت آغاز بازی 17 بود). نتیجه سه بر صفر به سود فرش آرا قطعی است.

جابری اضافه نمود: منتظرم تا گزارش ناظر هم به دستم برسد تا آن را به کمیته انضباطی فدراسیون ارجاع بدهم. اگر آذرخش در یک بازی دیگر شرکت نکند، به لیگ دسته دوم سقوط می نماید و نتایج نیم فصل دوم آذرخش برداشته می گردد. ضمن اینکه در نامه ای به رئیس هیات فوتبال هرمزگان خواستم تا دلیل این اتفاق تشریح گردد.

با توجه به مثبت اعلام شدن تست دوپینگ دو بازیکن فوتسال در لیگ برتر، آیا سازمان لیگ نظارتی روی بحث دوپینگ دارد؟ سرپرست سازمان لیگ فوتسال در پاسخ به این سئوال گفت: این نظارت باید از سوی خود باشگاه ها صورت بگیرد و کاری از دست ما ساخته نیست.

جابری همچنین درباره برنامه مسابقات لیگ برتر فوتسال تا پیش از آغاز جام ملت های آسیا، اظهار کرد: مسابقات دور برگشت لیگ روز 22 دی ماه تمام می گردد. 27 دی و 4 بهمن هم مرحله اول پلی آف برگزار می گردد و سپس بازیکنان در اختیار تیم ملی خواهند بود.

وی ادامه داد: درباره زمان برگزاری مرحله دوم پلی آف هنوز تصمیم نگرفته ایم. جلسه ای را با مدیران باشگاه ها خواهیم داشت. شاید این مرحله پیش از سال جدید و شاید هم بعد از سال جدید برگزار گردد.

سرپرست سازمان لیگ فوتسال در خاتمه در پاسخ به این سئوال که آیا امکان تغییر زمان مرحله اول پلی آف با درخواست کادر فنی تیم ملی فوتسال وجود دارد؟ گفت: خیر، این برنامه قطعی است و با کادر فنی تیم ملی هم از قبل هماهنگ شده است. ما این برنامه را بر اساس تعامل با کادر فنی تیم ملی چیده ایم و نهایت همکاری را هم داشته ایم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرونده آذرخش به کمیته انضباطی می رود، در صورت تهدید شدن سند بدهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده آذرخش به کمیته انضباطی می رود، در صورت تهدید شدن سند بدهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید