معین سهمیه بنزین 400 لیتری در ماه برای قایق های صیادی

به گزارش وبلاگ ویکی، استاندار بوشهر با اشاره به معین سهمیه 400 لیتری ماهانه سوخت قایق های صیادی 4 استان جنوبی کشور، گفت:سازمان بنادر باید لایروبی کانال دسترسی بندر بوشهر را سریع تر انجام دهد.

معین سهمیه بنزین 400 لیتری در ماه برای قایق های صیادی

به گزارش گروه مالی وبلاگ ویکی، عبدالکریم گراوند با بیان این که استفاده از سامانه الکترونیکی به جای دادن سهمیه بنزین قایق ها به شیلات بدون شک در فرایند تامین سوخت قایق ها تسهیل سازی بیشتری دارد، اظهار کرد: بهترین ابزار برای نظام سلامت اداری نیز همین سامانه ها هستند که در مقابله از فساد و پیشگیری از آن ها نقش قابل توجهی دارد.

وی ادامه داد: در رابطه با کشتی حمل کالا های اساسی طی 7 سال اخیر وارد بوشهر نمی شد، ولی با رایزنی های انجام شده اکنون این مهم محقق شده است و منطق نیز حکم می نماید بندر بوشهر بتواند در بحث تأمین کالا های اساسی برای استان های همجوار نقش آفرین باشد.

گراوند یادآور شد: نخستین محموله کالا های اساسی برای استان بوشهر برنج بوده که دیروز (چهارشنبه) وارد بندر مرکز این استان شده است.

استاندار بوشهر گفت: اداره کل بنادر و دریارنوردی بوشهر قول مساعد به فراهم شدن امکان پهلوگیری کشتی های 50 هزار تنی در بندر بوشهر داده که با این کار شاهد تحرک خوبی نیز در حوزه حمل و نقل خواهیم بود.

گراوند با بیان این که سازمان بنادر و دریانوردی باید خود را مسئول بداند تا لایروبی کانال دسترسی بندر بوشهر هر چه سریع تر محقق گردد از مشخص سهمیه 400 لیتری سوخت قایق های صیادی 4 استان جنوبی کشور -بوشهر، خوزستان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان- اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "معین سهمیه بنزین 400 لیتری در ماه برای قایق های صیادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معین سهمیه بنزین 400 لیتری در ماه برای قایق های صیادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید